€ 395,00 per dag

Utrecht

Van
Tot
Transport
Je zit met deze aanvraag nergens aan vast. De verhuurder reageert met een vraag of een voorstel. Daarna kun jij zelf de aanvraag definitief maken.

Totaalprijs: € 395,00

Omschrijving

Onze draagbare cassette tape spelers DJ meubel bestaat dus uit allemaal ghettoblasters / boomboxes, die je vroeger overal naartoe moest slepen.

Er zit LED licht in, met verschillende kleuren die de ghettoblasters doen shinen.
In standaard en XL versie te krijgen (Hier op de foto in het Paard in Den Haag).

De boomboxen worden vaak geassocieerd met HipHop en de USA, en dan ook juist de hele grote versies, die kom je niet vaak tegen in NL. Wij hebben er een paar kunnen scoren voor ’t meubel. Waaronder ook die van Spike Lee’s film ‘Do the Right Thing’, van Radio Raheem (laatste plaatje)!
Daardoor is het ook zeker een echt Retro Icoon!
En bij ons ook als DJ meubel!

Binnenkort een extra feature:
—> UNIEKE OLDSKOOL upgrade FEATURE: Op de ghettoblasters met TV ingebouwd, kunnen we dan beelden vh publiek vertonen, die met een camera worden gemaakt. <—

De prijs is een vanaf prijs voor de basis versie, met DJ booth erin gebouwd. De TV/camera functie straks tegen meerprijs

Technische details

  • 200/340 cm
  • 36/60 cm
  • 125 cm
  • 100 kg